WORKER Entropy 2013 černo-bílá

Ocelový
Výška řidítek
90 - 100 cm

• kolebzka je hezka ma velkou nosnost
    • pri serizeni brzd jsme je museli kompletne rozdeat aby se dali opoiuzit.predni kolo melo mirnou osmici

zaujala me designem.
    kolobezka je dobra plni svpou funkci jak ma.
    na 70% bych ji doporucila
    ano-je velka ma velkou nosnost
    ne-nekvaslitni brzdy
    doaci lhuta.na strane dovozce.aniz bychom se domlouvali na jinem terminu i presto to dovezli v jiny den.

• , zakoupeno v 123shop.cz

nekvalitní návod, absence nimbusových klíčů, nekvalitní materiál, ohlé přední kolo

• , zakoupeno v 123shop.cz

• Dobrá cena oproti značkovým koloběžkám.
    • Nižší kvalita

Rám koloběžky je opravdu pevný(pod 90kg žádný prohyb) navíc možnost nastavit výšku na dvě polohy,jedno kolo vcelku dobré druhé dost hází.Brzdy jsou dost slabé-zralé na výměnu.Tuto koloběžku jsem kupoval pro její vzhled a velká kola,z nutností dodělání jsem už dopředu počítal.

Nosnost
120 kg
11 kg
Materiál
Ocelový
Výška řidítek
90 - 100 cm

Koloběžka WORKER Entropy 2013

Koloběžka WORKER Entropy 2013 splňuje nejvyšší standard provedení bezpečnosti.

Konstrukčně velmi stabilní a rychlá koloběžka vybavená pro rychlou jízdu hliníkovými vypletenými ráfky a slike plášti pro minimální odpor. Přední 26" a zadní 20" kola s kvalitními hliníkovými brzdami V-break vepředu i vzadu pro větší brzdný efekt. Koloběžka je vhodná pro jízdu na rovném povrchu, tak i jízdu v mírném terénu.

Technický popis: ocelový prodloužený rám přední a zadní hliníková V-Brake brzda lehké hliníkové ráfky široká řídítka s rohy odrazky ve výpletu kol, stojánek, zadní blatník středový náboj

• pláště: 26“ x 1,75“ a zadní 20“ x 1,75“

• - blatník
    • - dobré jízdní vlastnosti
    • - delší stupátko
    • - ihned ošoupané stupátko
    • -"dodělej si sám"-při nižší poloze rámu nesedí blatník
    • - je třeba vycentrovat kola
    • - je třeba namazat kuličková ložiska
    • - chybí izolační vrstva mazi ráfkem a duší! Zanedlouho mi drát propíchnul duši!
    • - do měsíce se sjely brzdové špalky (pravda, nešetřila jsem je)
    • - doporučuji koupit špalky kvalitnější
    • - na koloběžku se nedá dodatečně přidělat kotoučová brzda, není to na to připravené

Stejně jsem jízdě na koloběžce propadla:-), ale nemít šikovného servisáka po ruce...já jako ženská bych si asi neporadila...

• kolebzka je hezka ma velkou nosnost

zaujala me designem.
    kolobezka je dobra plni svpou funkci jak ma.
    na 70% bych ji doporucila
    ano-je velka ma velkou nosnost
    ne-nekvaslitni brzdy

• , zakoupeno v 123shop.cz

• Dobrá cena oproti značkovým koloběžkám.
    • Nižší kvalita

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Koloběžka byla dárek , vyzkoušeli jsme,jízda se nám líbila a uvidíme co na to oslanenec :)
    • Skládání bylo náročné příště už raději složenou od vás :)Zadní ráfek kola s mírnou vypouklinou při brždění to cítíte

Koloběžka se nám vzhledově moc líbila chtěli jsme překvapit a povedlo se .Brzdové destičky byli plastové což nás překvapilo ale to se dá pořešit .

• , zakoupeno v SPORTILO.cz

• Téměř neseřiditelné brzdy.
    • Kola mají osmičku.
    • Šrouby se při seřizování ožvejkají - jsou jak bláto.
    • Ostré hrany, dítě se při rozbalování pořezalo o stupačku.

možná jsem měl jít do dražší a kvalitnější.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Kvalita dílů odpovídá ceně, těžko říct, zda je to Proti. Věděl jsem, že nemám čekat zázraky :)

Na začátek ke zjištění, zda Vás to chytne, stačí.