Crussis Urban 4.2 černo-žlutá

Nafukovací kolečka
10 kg
48 cm

• , zakoupeno v Crussis.cz

Nádherná koloběžka bál jsem se že bude moc nízká ale je tak akorát :) mám k ní celkovou výbavu vč blatniků je nádherná jak vzhledově tak i zpracováním strašně dobře se na ni jezdí mám 210 Cm žádný problém je to jak droga jak jednou nasednete už nebudete chtít nic jiného
    Co se tyče obchodu spokojenost

• Koloběžka, která uveze pořádného chlapa
    • Super odraz pro nízkou světlou výšku
    • Jede skoro samo
    • Součástí koloběžky by mohl být aspoň stojan, případně blatníky
    • Nekvalitně nalepené nálepky

Tento produkt jsem si vybral dle své výšky a váhy. Jízda je na ní příjemná a překvapivě rychlá. Zvolil jsem místo běhání a hned druhý den jsem bez problémů najel 12 km. Byl jsem překvapen, že bez následků bolesti kloubů, svalů atd. Pro rekreační užití mohu jen doporučit. Obával jsem se jestli mě to bude bavit. A vždy se těším jako malé dítě, tak snad to vydrží dlouho.

• Skvěle technické provedení

150 kg
Skládací
Dětské
Freestyle
Nafukovací kolečka
10 kg
48 cm

Koloběžka Crussis Urban 4.2 má vysoké sportovní ambice a je určena pro hobby i sportovně nadšené koloběžkáře. Urbanka je kvalitní sportovní koloběžkou, nikoliv hračkou! Jízda na nich je jak zábavou, tak fyzickým i duševním relaxem.

Předností koloběžek CRUSSIS řady URBAN je vysoká tuhost patentovaného řešení rámu, díky níž se energie při odrazu neztrácí, ale je s maximální účinností přenášena do přímého směru jízdy. Krátký rozvor kol zaručuje vynikající jízdní vlastnosti a perfektní ovladatelnost koloběžky.

Koloběžka je osazena náboji s průmyslovými ložisky, které mají při jízdě minimální odpor a vynikající setrvačnost. Pláště SCHWALBE BIG APPLE s velmi nízkým valivým odporem mají perfektní jízdní vlastnosti jak na silnici, tak v lehkém terénu, kde dobře vedou zvolenou stopu.

Koloběžka Crussis Urban 4.2 je vybavena brzdami TEKTRO s vysokým brzdným účinkem. Brzdové páčky jsou navíc vybaveny integrovaným zvonkem. Kabeláž je vedena vnitřkem rámu, čímž je zamezeno jakémukoliv mechanickému poškození brzdného systému. Velmi příjemná anatomická madla perfektně padnou do každé ruky a jsou vhodná i pro dlouhé vyjížďky. Koloběžky CRUSSIS řady URBAN jsou určené juniorům od 10 let až po dospělé do 200 cm.Technický popis:

Rám

Brzdové čelisti
TEKTRO „V“ brake

Náboje
CRUSSIS s průmyslovými ložisky

Příprava pro košík na láhev

Minimální doporučená výška jezdce

• Součástí koloběžky by mohl být aspoň stojan, případně blatníky
    • Nekvalitně nalepené nálepky

• Skvěle technické provedení
  • , zakoupeno v MASTERSPORT.cz

• Krásná koloběžka za rozumnou cenu
    • Kvalitní ložiska a pneumatiky
    • Přišla s koly mírně do osmičky - lehce odstranitelné v servisu
    • Polepy nejsou po lakem - lehce poškoditelné

Myslím si že jsem zvolila vhodně, rozumná cena slušná výbava, krásný vzhled, uvidím co vydrží...

• Splnila očekávání
    • Trošičku problém se seřízením brzd,ale nic co by se nedalo vyřešit.

• perfektní

• Výrazná barva - na silnici k nepřehlédnutí
    • Pevný rám
    • Klasická řidítka + představec - lze zakoupit klasické brašny na řidítka
    • Rám na spodní straně nemá navařené "housenky" což konkurence mívá - všechny rány jdou do trubky
    • Špatná konstrukce - postoj MOC dopředu
    • Není příprava na zadní blikačku
    • Rychloupínáky

Na 2 jiných značkách jsem již najezdil několik tisíc kilometrů.
    Koloběžku jsem koupil dle recenzí na netu (nesmyslná recenze) + ohlasy na forech.
    Výhody:
    Opravdu pevná konstrukce
    Na první pohled mohutné pláště, ale dobrý valivý odpor + zvládají mírný terén
    Sestavení jako u všech ČR výrobců - rychlé a bez problémů.
    Kvalitní brzdy
    Nevýhody:
    Koloběžka do mírného terénu a na horší cyklostezky, z kopců prý stabilní - KECY - díky náklonu dopředu se při brždění s tímto těžištěm dostává zadní kolo i v mírných zatáčkách pořád do bočního smyku. Ale i při průjezdech zatáčkou je cítit, že zadní kolo nesedí tak pevně !!!
    Postoj s náklonem dopředu vám nenechá odpočinout svalům ani z kopce - je to absolutně nepřirozený postoj.
    Pokud dáte na řidítka brašku s další zátěží - ještě se těžiště zhorší - osobně se z kopce při rychlosti nad 40 dost bojím, kostka Twin určený spíše do města - jezdím klidně 50.
    Rychloupínáky - asi nejhorší nápad, normálně u hospody koloběžky přes oběd zamykáme, tady vám mohou během pár sekund odcizit kolo - musíme brát zámek navíc a zamykat přední i zadní kola k sobě.
    Hned po prvních 100km lupou zadní dráty v kole (vážím 82kg), jsou špatně našponované, nebo pěkný šmejdy ? - tyto problémy má i výrobce Yedo.

Celkově dost špatný kup, na Kostku Twin jsem mimo dotažení ložisek po každá sezoně, mytí a najírání oděrek ani po 3000 km nesáhl. Tady se hromadí problém za problémem už po párset kolometrech.

Zkouším kratší představec, jak se změní těžiště, jsem z podhůří a jízda z kopce je tu denním chlebem.

Doporučuji nejprve pořádně vyzkoušet někde v půjčovně, zda Vám kolobrnda sedne, na slepo bych z e-shopu ROZHODNĚ nekupoval.

• Relaxace
  • Koloběžka Crussis Urban 4.2 nesedne každému. Nějakou stovku kilometrů dobu trvá, než se rozhodnete, že je to vaše životn...

Zobrazit celou recenzi na www.horydoly.cz

• sedře z vás kůži
    • doporučuji