Kostka Mushing Max zelená

Kompletní specifikace Koloběžka KOSTKA MUSHING MAX je vhodnou koloběžkou pro sportovní mushing i terénní a sportovně laděné sjezdy. Modely koloběžek určení pro Mushing jsou...
17 990 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka KOSTKA - kolobka, s.r.o.

Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 861 recenzíDalší informace

105 - 111 cm
    Délka nášlapu
    42 cm

Kompletní specifikace

Modely koloběžek určení pro Mushing jsou standartně vybaveny vybaveny pružným vodítkem a pružným adaptérem.

S koloběžkou KOSTKA MUSHING MAX - MAXimum zábavy pro Vás i Vašeho pejska. odpružená uzamykatelná přední vidlice umožňuje komfortní sportovní jízdu terénem přední a zadní hydraulické kotoučové brzdy Promax rozšířený nášlap s protiskluzovými prvky, který umožňuje stání sounož, je zespodu chráněn speciálními sváry. upravená geometrie, která celkovým způsobem zlepšuje jízdní vlastnosti při jízdách z kopce, zvláště v těžkém terénu, pro který je koloběžka KOSTKA MUSHING MAX jako stvořená prodloužený rozvor koloběžky o 30 mm zajišťuje vyšší pohodlí a více místa pro odraz jezdce a celkovým způsobem je zlepšená průjezdnost koloběžky v zatáčkách náboje Remerx na průmyslových ložiscích vyráběné speciálně pro koloběh. Náboje s extrémní tuhostí jsou opatřeny vyššími rozetami, výsledkem je vyšší odolnost proti působení bočních dynamických sil. Použitá kola s nerezovám výpletem a dvoukomorovými ráfky disponují vyšší tuhostí. nově tvarovaná odlehčená řídítka gelové gripy součástí koloběžky KOSTKA MUSHING MAX je speciální pružný adaptér a vodítko pro psa max. zatížení 150 kg hmotnost 12,2 kg

Koloběžka KOSTKA MUSHING MAX je vyráběna pouze v rámci této limitované série a ve speciálních matových barvách - opálově zelená a okrově hnědá.

Hodnocení jízdních vlastností:

• Délka nášlapu: 435 mm
    • Hmotnost: 12,3 kg
    • Nosnost: 150 kg
    • Světlost nášlapu: 80 ÷ 125 mm
    • Velikost předního kola: .26"
    • Velikost zadního kola: 20"

Výška1 055 mm ÷ 1 110 mm

Výbava:

Brzdy

Shimano , kotoučové, hydraulické

Náboje

Remerx

Obutí

Schwalbe Nobby Nic 26" / Mad Mike 20"

Ráfky

Dvoukomorové

Představec

MTB

Řídítka

MTB

Balení:

Koloběžky jsou expedovány v krabici. Po jejich vyjmutí stačí namontovat kola a nastavit řídítka.

1zákazník doporučuje produkt

• kvalita zpracování
      • český výrobce
      • prostředí a okolí firemní prodejny
      • použity nejlevnější komponenty
      • zavada na mojem kusu
      • cena doplňků
      • ani v podnikové prodejně nejsou schopni říct jaký střešní nosič dokáže tuto řadu spolehlivě upevnit

Vlastnil jsem předtím od kostky Hilku, V brzdy, a kola 20/16 pro můj styl jízdy mi velikost nevyhovovala Zakoupil jsem tento model přímo v prodejně Kostka, kde jsem se opakovaně ptal na osazení komponenty. Byl jsem ujistěn, že vše je minimálně střední řada. Typy komponent nejsou uvedeny nikde ve specifikaci.
      Narazil jsem na dvě nemilé věci. Kotoučové brzdy jsou nejlevnější řada od Shimana), nicméně brzdí dostatečně.Totéž odpružená vidlice Suntour XCM30, je to nejlevnější co se dá nemá ani zamykání u řidítek.. Oproti modelu Mushing navýšení ceny skoro 5 000kč. Toto k výbavě.
      Provedení je kvalitní, dobře zabaleno, jízdní vlastnosti v terénu mi vyhovují, na cesty je nášlap opravdu vysoký, ale taky se to dá. Výhoda je rozšířené stupátko. Možná by chtělo zapracovat na kvalitě (množství barvy) na hranách vystupuje základní barva. Mám žlutý rám.

Další věc. Po dvou jízdách mi začly problémy se zadní brzdou, obrovské pískání,vibrace, ztráta účinku. Po velmi dlouhé době brždění se to dostane do normálu, ale na druhý den opět to samé. Protože cena za výrobek je už dost značná rozhodl jsem se k reklamaci. Zde jsem narazil na problém. Koloběžka byla koupená přímo u Kostky a reklamaci jsou ochotni přijmout, ale nutno celou koloběžku doručit. Což vzhledem k velikosti a vzdálenosti je celkem problém. Servis jinde nemají, nebo je prodejce ochoten řešit pouze pokud bylo zboží zakoupeno zde. No byla to moje chyba, měl jsem si zakoupit koloběžku blíže k místu bydliště.
      Náklady na přepravu by dosáhly větší částky než kdybych si koupil brzdu celou novou.
      Příčina problému s brzdou byl uník kapaliny, který zamastil brzdové destičky a kotouč. Chyba při kompletaci v továrně.
      Po mé opravě zatím OK.
      Zatím tedy až na popsané celkem spokojenost.