Kostka Street Fold Bílá

Šířka řidítek
62 cm
Délka nášlapu
35 cm

• , zakoupeno v KOSTKA - kolobka, s.r.o.

• Hezký dezihg

Šířka řidítek
62 cm
Délka nášlapu
35 cm

Koloběžka Kostka STREET Fold (16/16)

Užití:

Koloběžka určená na krátké rychlé přejezdy po městě i na kratší výlety. Díky originálně vyvinutém skládacím představci, KRATŠÍ stavbě a menším kolům, lze koloběžku snadno převážet v dopravních prostředcích, nebo v kufru auta. Rám je dostatečně tuhý i díky novému vystužení pomocí speciální podkovy.

Představec Kostka Street Fold umožňuje sklopení a otočení řídítek, což uvítá třeba ten, co potřebuje koloběžku převážet, přenášet a nebo uskladňovat v mělém bytě.

Na koloběžce lze pomocí distančního kroužku zvýšit nášlap, což usnadňuje průjezdnost v těžkém terénu. Street je samozřejmě možné vybavit i pružným adaptérem pro uchycení vodítka pro psa. Při jízdě uvítá jezdec pohodlné grippy montované na ergonomických BMX řídítkách. Pro zamezení vzniku korozi uvnitř rámu je rám povrchově ošetřen a lakován i z vnitřní strany rámu.

Koloběžky Kostka a jejich konstrukční řešení je chráněno přihláškou Evropského patentu.

Specifikace:

• přední kolo 16", zadní kolo 16"
  • nášlapná plocha - 35 cm

• Náboje: Remerx Scooter ložiska 65 mm
  • Obutí: Schwalbe Marathon Racer
  • Ráfky: Remerx Scooter dvoustěnné
  • Představec: Kostka skládací

Možné doplňky k dovybavení koloběžky:

•  stojan
  •  přední a zadní blatník - konstrukce blatníků KOSTKA se od běžně používaných blatníků na jízdníkola liší. Pro jízdu v náročnějším počasí, možnost výběru z několika barevných variant.
  • pro přepravu koloběžky lze vvyužít vak, nebo tašku Kostka
  • další doplňky jako rohy, košík, lahev, tachometr, hustilka, přední a zadní osvětlení, nářadí, a jiné ...lze po dotazu písemném ([email protected]), nebo telefonickém (608 346 903) upřesnit a přidat k objednávce. Tyto další doplňky zde nespecifikujeme, neboť je jejich sortiment průběžně obměňován.

Montáž doplňků k objednané koloběžce ZDARMA.

• Máte-li zájem být informováni o akcích, které pořádáme pro děti i dospělé (například: Dámské jízdy, jízdy s fyzioterapeutem, jízdy coby úvod do koloběhu pro začátečníky, Hodkovické koloběžení, a jiné) , sdělte nám, prosím, svůj email:
  • nebo napište přímo na: [email protected]

Těšíme se na setkání.

Rychlý kontakt:   tel.: 608 346 903           e-mail:[email protected]

• , zakoupeno v KOSTKA - kolobka, s.r.o.

• Hezký dezihg

• Skladnost, sklápění řídítek
    • Velmi kvalitní zpracování
    • Podkova na spodní straně
    • Kvalitní brzdy
    • V nabídce skvělá brašnička na řídítka
    • Velmi líbivý design, detaily
    • Protiskluzové nýty
    • Zdravý pohyb, který procvičí většinu částí těla
    • Krásná matná bílá barva
    • Zatím nemám výhrad, je to první koloběžka

Jedná se o mojí první koloběžku. Před nákupem jsem se detailně seznámil s nabídkou na trhu. K mému překvapení jsem zjistil, že jsme taková koloběžková velmoc. Hledal jsem stroj, který nebude moc velký ale ani moc malý. Myslím že kola 16/16 jsou ideální volbou do města a na kratší výlety. Padla tedy volba na Kostkovic model Steet ve verzi FOLD.

Ihned po vybalení koloběžky jsem byl nadšený jak kvalitně a detailně je zpracována, všechny ty kovové štítky, či vyražené logo koloběhu mezi rámem...hned bylo jasno že se jedná o prémiový produkt který si obhájí svojí cenu. Sestavení bylo vesměs snadné i když manuál přiložený v krabici není.
    Je třeba složit řídítka, namontovat přední a zadní kolo. Trošku pro mě jakožto nováčka, který nevlastní ani kolo byl problém odpojit brzdové válečky a určit které kolo a šroub kam patří. Na webu výrobce jsem našel videonávod na sestavení jiného modelu, který byl podobný mému a tak se zadařilo.

Ještě ten večer z práce jsem vyrazil téměř v 11 hodin večer na první projížďku. Musím říct že mě to maximálně nadchlo. Krásně si koloběhem procvičíte svalstvo jak horní, dolní i trupní svalové části.

Momentálně po 14ti dnech s koloběžkou mám za sebou asi 100km po městě (vysočina - samý kopec) a bolí mě celé tělo :-) S koloběžkou jezdím do práce cca 2,5km kde mi zdolání této vzdálenosti netrvá déle jak 10minut. V případě rovinky bych to měl i za méně než polovinu. Bydlím ovšem na vysočině a nevyhnu se velkým kopcům. Z kraje jsem v půlce kopce z koloběžky seskočil a do konce kopce jí dotlačil. Po pár projížďkách již zvládám bez problémů. Dále jezdím každý večer na prázdnou cyklostezku trošku prohnat psa cca 7km, ten to zbožňuje. Musím ale říct že oproti kolu je to daleko větší dřina což není na škodu :-)

Pro budoucí uživatele doporučuji rovnou při objednávce přikoupit od kostky stojánek, přední a zadní blatník a brašničku na řídítka. Při první jízdě bez blatníků (únor/listopad) jsem měl dost ohozená záda bahnem. V mém případě jsem si ještě dokoupil držák na láhev, láhev a světlo jelikož se hodně pohybuji v noci v neosvětleném lesním terénu. Helmu nepoužívám jelikož se pohybuji průměrnou rychlostí 15km/h a z koloběžky se dá lehce seskočit v případě problému. Místo tachometru mám v brašničce iphone 6 s puštěnou aplikací Endomondo - pěkně zaznamená rychlost, čas, trasu do google map, kalorie atd...

Za mě je koloběh jednoznačně momentálně top sport který lze provozovat téměř celoročně dokud není sníh. S modelem který vlastním jsem maximálně spokojený.