Kostka Tour Fun zelená

62 cm
Délka nášlapu
42 cm

• , zakoupeno v Český-Sport.cz

Kolobrnda dobře funguje jsem naprosto spokojená.

• , zakoupeno v KOSTKA - kolobka, s.r.o.

Jezdí super rychle:-) doporučuju přikoupit stojánek:-)

• , zakoupeno v kolobezky.bike

Jsme koloběžečtí začátečníci. Proto výběr tohoto modelu. Není vhodná do terénu, nízká. Ale to vše uvádí prodejce na popisku produktu.

Nosnost
Šířka řidítek
62 cm
Délka nášlapu
42 cm

Kostka Tour Fun je nejlevnější velkou koloběžkou. Díky tomu je vhodná pro začínající koloběžkáře, kteří nechtějí  investovat do vyspělé koloběžky

Trekové pláště Kenda zajistí skvělé jízdní vlastnosti a brzdy Promax naprosté bezpečí pro chvíle, kdy potřebujete bezpečně zastavit. Rozměry kol  26" a 20" umožňují dobré vedení stopy při rychlé jízdě a zajišťují komfortní jízdu i na delších cestách a to i mimo asfalt.

Nosnost koloběžky v provedení Fun je 100 kg.

Základní specifikace:

Délka 1725 mm

Délka nášlapu 435 mm

Hmotnost 9,2 kg

Nosnost 100 kg

Světlost nášlapu 55 mm

Šířka 590 mm

Velikost předního kola 26"

Velikost zadního kola 20"

Výška 1015 mm

Řídítka

MTB

Dostupné barvy:

Balení:

Koloběžky jsou expedovány v krabici. Po jejich vyjmutí stačí namontovat kola a nastavit řídítka.

V prodejně dostanete koloběžku vždy sestavenou, seřízenou k jízdě.

Před nákupem ji navíc můžete vyzkoušet, nebo si půjčit koloběžku v naší půjčovně.

Proč koloběžku TOUR Fun?

Výhodná cena pro začínající a občasné koloběžkáře.

Velmi pohodlná na silnici i v terénu.

Dobrá směrová stabilita.

Dobrá prostupnost terénem.

• , zakoupeno v Český-Sport.cz

Kolobrnda dobře funguje jsem naprosto spokojená.

• , zakoupeno v KOSTKA - kolobka, s.r.o.

Jezdí super rychle:-) doporučuju přikoupit stojánek:-)

• , zakoupeno v kolobezky.bike

• , zakoupeno v BIKEPRODEJNA.cz

I ve středním věku se na koloběžce perfektně jezdí

• Ideální pro začínající koloběžkáře
    • Kvalitní provedení
    • Lehkost ovládání
    • Zvládne různé druhy povrchu-asfalt, chodník, lesní cestu, krátkodobě i po poli
    • Přední brzdy jsou asi špatně seřízené - levá strana čelisti vrže o ráfek, a to na obou koloběžkách co jsme kupovali

Kupovali jsme na základě doporučení, jelikož jsme jako začínající koloběžkáři vůbec neměli představu jakou značku ani typ. Jezdíme už na nich měsíc a díky lehkosti ovládání nás jízda baví. Je fajn, že světlost nášlapu je nízká, tak nohy tolik netrpí. Škoda, že výrobce nemyslel na odřeniny zespod nášlapu, pro ty co mají své věci rádi hezké a nové či zachovalé doporučuji pořídit nějakou folii

• , zakoupeno v FlyStork.cz

• Dobrá kvalita v poměru s cenou
  • , zakoupeno v KOSTKA - kolobka, s.r.o.

Od té doby co jsem koupil ženě kolobku,nechce jezdit autem!