Lifefit KIDDY zelená

ocel
Šířka řidítek
48 cm

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Koloběžka přišla v nepoškozené obalu s ulomeným koncem stupátka, celkově se mi zdá za tu cenu dělaná "na koleně"

• , zakoupeno v Gigamat.cz

• Pěkná koloběžka za přijatelnou cenu
    • špatně brzdí brzdy

Tento produkt jsem si vybrala, jelikož je za přijatelnou cenu a splňoval většinu požadavků, které jsem měla. Trochu mi vadí plastová kolečka, ale vzhledem k ceně je to přijatelný problém. Jediné co bych vytkla jsou špatné brzdy. Ačkoliv jsme se opravdu snažily je "naštelovat" co nejlépe, tak během dvou použití jsou opět povolené a skoro nebrzdí. Zatím jsme používali pouze doma tak uvidíme jak obstojí ve venkovním terénu.

Doporučuji.

Koloběžka Lifefit 10" KIDDY, zelená

• odlehčený ocelový rám
  • 10" kola
  • plastové ráfky
  • zadní ruční čelisťová brzda
  • výškově nastavitelná řídítka: min=67/max=75 cm

• Šířka (cm): 74.00
  • Hloubka (cm): 15.00
  • EAN: 48912230751822
  • Záruční doba: 24 měsíců

Odlehčený ocelový rám a plastové ráfky pro co nejnižší váhu.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v Gigamat.cz

• Pěkná koloběžka za přijatelnou cenu
    • špatně brzdí brzdy

Doporučuji.

• , zakoupeno v KASA.cz

je to přesně co jsem chtěl pro kluka k narozeninám

• , zakoupeno v KASA.cz

• prijdou mi kola tak trochu levnejsi...

cena dobra....

• Pěkná, masivní
    • Odpovídá cena a výkon
    • Některé detaily odpovídají velmi levnému zboží - přichycení koleček jsme museli přebrousit, jinak se nedala kolečka nasadit a byla křivá

Doporučuji - pokud nejste velky detailista a za nízkou cenu nepozadujete 200% kvalitu .-)