Lifefit RIDER zeleno-černá

Produkt nemá žádné parametry.

• splnilo moje očekávání

ok

• , zakoupeno v Sport365.cz

rubustní rám, kvalitní provedení, hezká barva, nutno vycetnrolvat rafky, našlap by mohl mít větší grip.

• , zakoupeno v centrumsportu.cz

• Za dost peněz málo muziky.
    • Rám je kovový - ok.
    • Gumy nám zašpinily koberec v obýváku - černí jako hrom. Jenom se v obýváku sestavovala a nejezdilo se tu na ní.
    • Brzdy, jak na koloběžce pro panenku - plast.

Celkově zklamání, kdyby jsme věděli co nám dojde, tak se na to vykašleme. Nosnost 120 kg - o tom dost pochybujeme.

Produkt nemá žádné parametry.

• Věk osoby od: 10
  • Barva: černá; zelená
  • Skládací: NE
  • Provedení výrobku: zelená barva

Koloběžka Lifefit Rider 16"/12" - zelená/černá

LIFEFIT RIDER je stylová koloběžka vhodná pro děti i dospělé, kombinující rychlost a obratné manévrování ve městě i mimo něj.

Parametry:

• odlehčený ocelový rám
  • přední kolo 16 palců, zadní kolo 12 palců
  • hliníkové ráfky
  • přední a zadní ruční V-brzda
  • výškově nastavitelná řídítka

• Šířka (cm): 97.00
  • Hloubka (cm): 16.00
  • EAN: 4891223100037
  • Záruční doba: 24 měsíců

Lifefit Rider je koloběžka městského typu s dobrými jízdními vlastnostmi pro každodenní jízdu do školy nebo do práce.

• splnilo moje očekávání

ok

• , zakoupeno v centrumsportu.cz

• Za dost peněz málo muziky.
    • Rám je kovový - ok.
    • Brzdy, jak na koloběžce pro panenku - plast.

• , zakoupeno v KASA.cz

• hezký vzhled
    • návod

na dvou místech byla koloběžka škráblá, ale málo, byla dobře zabalená. Návod dost stručný a co se týká brzd spíš nedostačující, ale nějak jsme si s tím poradili. Kvalitu brzd zjistíme asi až na jaře. Ale celkově jsme asi spokojení.