Mibo Malaga černá

Šířka řidítek
    64 cm
    Výška řidítek
    96 - 100 cm

Perfektní koloběžka je vhodná pro sportovní i rekreační nadšence. Určená pro děti od 15 let až po dospělé s výškou postavy do 200 cm. Díky velikosti kol 26/20 je ideální i pro velmi dlouhé jízdy a uspokojí i nejnáročnější koloběžkáře. Turistika. Stabilita. Předvídatelnost. Bezpečný pocit. Malaga Vás doveze tam i zpátky. Velmi odolná, robustní konstrukce. Na této Vaší koloběžce budou jezdit i děti Vašich dětí. Rám je jeden z nejpevnějších, které kdy Mibo vyrobili. Předvídatelné řízení, nízky a komfortní odraz, nájezdová hrana stupátka pro lepší průjezd lehkým terénem.

Nosnost 150kg

Snadná montáž po zakoupení:

Díky preciznosti výroby, stačí na koloběžku po vybalení z kartonu jen nasadit kola a řídítka. Dotáhnout a následně ihned vyrazit na první jízdu!

Koloběžky MIBO jsou vhodné nejen pro závodníky, ale pro všechny, kteří mají rádi rychlou jízdu na kvalitní koloběžce. Ručně vyráběný ocelový rám zajišťuje vynikající jízdní vlastnosti a perfektní přenos odrazové síly. Koloběžce je při výrobě věnováná velká péče a vše je vyladěno do nejmenšího detailu. Praktický stojan, který lze pohodlně sklápět nohou, je již součástí koloběžky, což u jiných výrobců není obvyklé. Pevné dvojstěnné ráfky a přímý výplet je zárukou kvalitního přenosu sil na vozovku bez zbytečných ztrát. Samozřejmostí jsou kvalitní ložiskové náboje. Velmi účinné brzdy Shimano se běžně používají v cyklistice. Nízká výška nášlapu zajišťuje pohodlí při jízdě. Zkrátka, koloběžku MIBO Malaga musí mít každý správný koloběžkář!

Krátce z historie značky:

Značka MIBO se pyšní dlouholetou tradicí. Břetislav Michálek, hlavní páteř firmy, založil značku již v roce 1998, ale sám začal opravovat a vyrábět kolobky už od roku 1968. Což samo o sobě svědčí o jisté znalosti řemesla. MIBO stále pokračuje v původní ruční "garážové výrobě", kterou už dnes nepoužívá prakticky téměř žádný jiný výrobce, protože je pro ně příliš složitá a časově náročná. MIBO má své vlastní strojaře, svářeče, mechaniky, kteří každou koloběžku velice pečlivě, s přesností na milimetry, konstruují od začátku až do konce.

Všechny jejich koloběžky mají typický originální vzhled - hranatý, ostrý profil, prohnuté stupátko, stejně tak i krk.

Díky tomuto osobnímu přístupu k výrobě každého kusu jsou koloběžky opravdovým unikátem a kdo jednou se značkou MIBO začne, již poté se od ní nedokáže odloučit.

Tuto koloběžku můžete mít na přání s vlastní individuální barvou.

• Kvalitní provedení
      • Dostatečně tuhý rám
      • Integrovaný stojánek

Rok a čtvrt jsem jezdil na koloběžce jiné značky, u které nakonec prasknul rám, což mě velmi zklamalo. Vyzkoušel jsem i dvě další značky, které mi takříkajíc nepadly do ruky. Tuto koloběžku jsem neměl možnost vyzkoušet, takže to byl trochu risk, kterého ovšem nelituji. Jezdí se mi na ní parádně.

• železná koloběžka
      • podle mě mi byl prodán nedodělaný výrobek - zavádějící informace

Podle mě mi byl prodán nedodělaný výrobek... přes urgence a stížnosti se firma vyjádřila, že je vše v pořádku - NEDOPORUČUJI

• Velmi tuhý rám..
      • Lze jet i velmi rychle nekroutí se v zatáčkách.
      • Použitelné pro betonky, asfaltky, kostky, prašné i kamenité cesty.
      • Pro nejvyšší váhovou kategorii /do 150 kg/
      • Kvality výborná.
      • Nemá odrazky noste reflexní pásky !

Nejlepší ze všech pro velké těžké chlapáky.
      Určitě doporučuji pro kategorii nad 100 kg.
      Projel jsem s ním mimo jiné v létě 2016 cca 300 km Chorvatskem, betonky, asfaltky, kostky, prašné i kamenité cesty.
      Ve srovnání s kolem nebolí zadek a cvičí celé tělo, nejen nohy.
      Patří k nejdražším ale stojí za to. Porovnával jsem s KOSTKOU, jede stejně ale tato je tužší. Brzdy nejsou kotoučové ale i 100 kg výborně ubrzdí.
      Výborná gelová madla, na kostkách nebrní ruce.
      SUPER !

• Pevný rám
      • Rám není přehnaně pružný
      • Výborné jízdní vlastnosti
      • Skvělá při sjezdech
      • Dobrá ložiska = skvělá setrvačnost, lehce jede
      • Zvládá i jízdu v terénu
      • Vhodná i pro "těžší koloběžkáře
      • Díky výborné geometrii lze řídit jednou rukou
      • ? cena ?

Koloběžku Mibo malaga jsem si pořídil po vyzkoušení koloběžek od jiných výrobců. Testoval jsem Kostku tour3 a Malaga jednoznačně zvítězila.
      Jedním z důvodů bylo i to, že u Miba je dostatečně tuhý a pevný rám, takže při jízdě moc nepruží a na nerovnostech tolik neškrká o zem.
      Rozměrově i nosností jsou Tour3 i Malaga téměř stejné. Obě mají nosnost 150 kg. Malaga má o trošičku užší nášlap, ale není to nic špatného a při jízdě se dobře stojí.Za zmínku stojí i dobře řešený integrovaný stojánek, který lze sklopit nohou ( u kostky stojánek za příplatek - složitější vyklopení stojánku ).
      Co do jízdních vlastností je malaga pevná a stabilní koloběžka, kvalitní ložiska zaručují lehkou jízdu, při niž můžete využít velké setrvačnosti a nenadřete se tolik.
      Koloběžku používám na jízdy po městě (cesta do práce, zvládá i městskou dlažbu). Jezdím i na delší cesty mimo města a bezproblémově se dá projet i lehčím terénem, polní a lesní cesty.
      Malagu mám cca měsíc a půl, za tuto dobu jsem najel již 300 km. Mibo Malaga je skvělá volba a určítě jsem koupil dobře.

• Perfektně tvrdý rám
      • Skvělá geometrie
      • Spoustu místa pro jezdce
      • Výborné brzdy
      • Lze vozit v auto-nosiči na kola

Po ujetých 100km za týden od koupi mám jen slova chvály. Koloběžka je úžasně tvrdá, rám se nekroutí, komponenty jsou perfektní. Navíc máme na koloběžce dětskou sedačku a malá je velmi spokojená.

V souboji Kostka Tour 3 - Kickbike G4 - Mibo Malaga je Malaga jasný vítěz na dlouhé turistické výlety i rychlejší ježdění pro těžší jezdce :-) Ve velmi dobrém poměru cena výkon.