Mibo Royal modrá

Mibo Tiny je malá skládací koloběžka s véčkovými brzdami Shimano. Jendá se o ideální koloběžku do města, kde využijete především její hbitost a ovladatelnost. Tiny má dvě...
13 800 Kč

• -snadná manipulace se skládacím mechanismem
    • -větší kola oproti Mastru, na kterém jsem jezdila předtím
    • -ostatní bez výhrad
    • -k barvě vltavín by se mi víc líbily černé bovdeny
    • -vypálený podpis Břéti Michálka na stupátku byl hezký, mrzí mne že tady už není
    • -trošku lepší gripy by se hodily

Koloběžku doporučuji hlavně pro lidi, kteří ji chtějí složit do kufru a hurá na výlet. Za mne i přes drobnosti spokojenost. Zatím naježděno jen 110 km.

Nosnost
150 kg
Skládací
Dětské
Materiál
Ocel

Tiny má dvě stejně velká kola, léty osvědčený skládací mechanismus a jízdní vlastnosti co vykouzlí úsměv ve tváři každého jezdce. Hlavním využitím Tiny je to čemu se říká dopravní prostředek pro poslední míli. Vystoupíte z vlaku nebo autobusu a zbytek dojedete na koloběžce.

K autobusové zastávce či vlakovému nádraží to máte 10 minut chůze? S koloběžkou tam můžete být za 3 minuty. Tu si pak vezmete jako spoluzavazadlo s sebou. Tiny je skvělý společník i do vašeho auta. V kufru zabere jen málo místa a svou radost z jízdy si tak můžete užít kdykoli na vašich cestách.

Vzpřímený postoj, skvělá ovladatelnost, spolehlivý provoz, dostatečná průjezdost, komfortní kola, výkonné brzdy. To jsou vlastnosti, které od pořádné městské koloběžky potřebujete a to vše naše Tiny také má.

• Mibo Mastr uveze až 120 kg a je vhodná pro jezdce cca od 150 do 185 cm,
  • rozměr ve složeném stavu 93 x 45 x 25 cm,
  • odlehčený, ale pevný ocelový rám dokáže to, že koloběžka bude pevná a stabilní i pod pořádným chlapem,
  • kvalitní náboje Novatec zaručí tu nejlehčí jízdu,
  • pláště Ralson o rozměru 12 x 1,75",
  • maximální bezpečnost a přesné dávkování brzdné síly se postarají V-brzdy Shimano 4000,
  • stojan je potřeba dokoupit zvlášť.

Při objednávce koloběžky přepravní službou přijde koloběžka zabalená a nezkompletovaná v krabici a je na ni nutné namontovat řídítka, přední a zadní kolo. Pokud zakoupíte koloběžku na prodejně, rádi vám ji zdarma sestavíme, seřídíme a namontujeme doplňky.

Vybavení

• Brzdy: v-brzdy Shimano 4000
  • Náboje: Novatec
  • Obutí: Ralson 12 x 1,75"
  • Ráfky: jednostěnný stříbrný
  • Představec: hliníkový s rychloupínacím mechanismem na vytažení představce z rámu
  • Řídítka: ocelová BMX
  • Vidlice: Pevná 12"
  • Hlavové složení: závitové
  • Madla:  pěnová s pojistnými objímkami
  • Duše: AV (autoventilek)
  • Zvonek: součástí výbavy
  • Stojan: NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ