Olpran A6 modrá

• kvalitní zpracování
  • , zakoupeno v 123shop.cz

• Nízká cena za slušnou kvalitu
    • snad jen velmi stručný návod na sestavení
    • nízká poloha rámu ( ale jde asi jen o zvyk)

jsem začátečník , proto jsem volila nižší cenovou relaci
    koloběžka není moc vhodná do terénu díky nízkému rámu , ale ostatně chytat spodkem můžete i na asfaltce díky výmolům po letošní zimě :-)
    brzdy po seřízení jsou OK , jízdní vlastnosti dobré , pár desítek km bez problémů
    doporučuji vyměnit gumové rukojeti , jsou z nich otlačené ruce a svlékají se z řidítek

Nosnost

• Jednoduchá pro začátečníky dobrá
    • Vedení bovdenu zadní brzdy
    • Kulaté rukojeti jsou volné
    • Nášlap nizko
    • Nelze zjistit jaký blatnik na koloběžky pasuje

Jsem začátečník a hned první jízdu jsem na nerovnosti dlažby utrhl oba držáky bovdenu,který vede nesmyslně pod nášlapem k zadní brzdě.Zničil se bovden.Koukal jsem na jiné ale dražší koloběžky to maji vedeno v rámu.Tudíž není možnost urvat bovden.Nově jsem bovden vedl v mezeře a přichytil pomoci elektro pásku.
    Klasická věc u olpranu.Nedořešeny funkční drobnosti jen aby to bylo levné. Navařit držáky v mezeře našlapu by nebyl problém.
    Jinak se jelo dobře.

• Cena, desing, provedeni
    • Manuál

V balíku jsem měla 4 díly : 2kola, hlavní rám a řidítka a jakýsi ,,šroub s páčkou a dve platové ,,zaslepky,, - vůbec netuším na co to je a k čemu to má sloužit. V manuálu pro sestavení o této části není zmínka . Poradí někdo?

• , zakoupeno v 123shop.cz

• Nízká cena za slušnou kvalitu
    • snad jen velmi stručný návod na sestavení
    • nízká poloha rámu ( ale jde asi jen o zvyk)

jsem začátečník , proto jsem volila nižší cenovou relaci