Quick Platinium červená

80 - 95 cm
Délka nášlapu
28.5 cm

• , zakoupeno v RIVA SPORT

• Koloběžky jsem kupovala vnučkám jsou pevné všechny komponenty v pořádku jen nám děda nafoukl kola a už jsme byly jezdit uvezlo to i mě v pohodě 60kg.Nemám žádnou vyčítku a super cena.
  • , zakoupeno v Sportisimo

• Koloběžka má nafukovací kola.
    • Stoupací deska je bez nápisu a to je super.
    • . Prostě boží koloběžka.
    • Koloběžka nemá žádné nevýhody.

Je to super koloběžka s nafukovacími koly a stojánkem.
    Koloběžka se dceři líbí a dobře se jí na ní jezdí a je s ní velmi spokojená.
    Určitě bychom koloběžku doporučili ostatním.
    Nákup byl v pohodě a bez problémů.

• , zakoupeno v Sportisimo

Cena a přední a zadní brzdy. Nosnost 100kg.

Nosnost
Výška řidítek
80 - 95 cm
Délka nášlapu
28.5 cm

Koloběžka Quick PLATINIUM je vhodná pro dospívající děti i dospělé. Koloběžka je vybavena přední i zadní brzdou. - vhodná do města i přírody,

Věk 6+

Hmotnost 6.5 kg

Nosnost 90 kg

• , zakoupeno v RIVA SPORT

• , zakoupeno v Sportisimo

• Koloběžka má nafukovací kola.
    • Stoupací deska je bez nápisu a to je super.
    • . Prostě boží koloběžka.
    • Koloběžka nemá žádné nevýhody.

Je to super koloběžka s nafukovacími koly a stojánkem.
    Koloběžka se dceři líbí a dobře se jí na ní jezdí a je s ní velmi spokojená.
    Určitě bychom koloběžku doporučili ostatním.
    Nákup byl v pohodě a bez problémů.

• , zakoupeno v Sportisimo

Cena a přední a zadní brzdy. Nosnost 100kg.

• Máme ji krátce,
    • jsme spokojeni.

Vnučka si přála koloběžku,
    jezdí se ji na ní pěkně.
    Doporučuji.

• velká nafukovací kola
    • kvalitní provedení
    • velké rozpětí řidítek, pro děti příliš od sebe rukojeť

velké rozpětí řidítek nevyhovuje pro menší děti

• , zakoupeno v Sportisimo

Dobrá koloběžka za výbornou cenu. Řídítka se dají posunout opravdu vysoko - údaj o výšce na internetu neodpovídá. Řídítka jsou také velmi široká - kupováno pro 10 dceru, která říká, že by už širší nesnesla.