Worker Suter zelená

Univerzální koloběžka kombinující obratnost s rychlostí, příprava pro držák láhve, matný lak, robustní stojánek pod nášlapem. Koloběžka inSPORTline Suter SE je koloběžkou pro...
3 299 Kč
Garantovaný nákup z inSPORTline.cz

Skladem • 1 varianta89 Kč97 % • 40 859 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma88 % • 6 252 recenzíDalší informace

Výška řidítek
90 - 97 cm

• nenašel jsem výhodu
    • Čínská srágora

Koloběžka v pěti kusech v krabici, přední kolo nevycentrované, zadní špatně vypleteno (polovina drátů naopak), špatné ložisko v zadním kole a těžko seříditelné nekvalitní brzdy, víc jsem nehledal a vrátil. Musím ale pochválit reakci obchodu, po telefonátu na reklamační linku jsem koloběžku odvezl na prodejnu a peníze dostal na ruku. Také jsem se tam dozvěděl, jakou koloběžku bych měl koupit a že si ji mohu (bez příplatku) vyzvednout na prodejně smontovanou.

malá možnost zvýšit řidítka

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

Na první pohled velmi hezká koloběžka. Ale opravdu velmi špatné sváry, omlouvám se ale prasečina,já jsem zámečník svářeč, toto je hrůza a poté barva,skoro všude steklá. Víc hodnotit nebudu. Jelikož jsem nechtěl, vyřizovat reklamaci,tak jsem ji mému 10tiletému synovi dal, jinak bych jí chtěl vyměnit. Hranický

Nosnost
Materiál
Ocel
Výška řidítek
90 - 97 cm

Koloběžka inSPORTline Suter SE je koloběžkou pro všestranné použití. Nafukovací pneumatiky o rozměrech 16" a 12" jsou dostatečně velké pro obstojnou rychlost při cestování a zároveň ještě vcelku malé pro dobrou obratnost, jednodušší přenášení a ukládání.

Lze jí používat jak na asfaltu ve městě či cyklostezkách, tak například na polních cestách a v mírném terénu.

Celá koloběžka je díky své velikosti, délce a možnosti výškově nastavit řídítka vhodná pro dospělé i juniory (cca od 145 do 180 cm výšky).

Z hlediska bezpečnosti potěší účinné čelisťové V-Brake brzdy na obou kolech, pěnová ochrana umístěná na hrazdě řídítek, madla s gumovým gripem, která se dobře drží, a certifikát dle normy EN 14619.

Z dalšího vybavení přijde vhod možnost montáže držáku na láhev nebo robustní stojánek umístěný pod nášlapem, díky kterému nemusíte koloběžku odkládat na zem, pokud zrovna nejezdíte. Do oka Vám určitě padne krásný sportovní design koloběžky doplněný o stylový matný lak a detaily ve formě barevně ladících bovdenů a vedení brzdového lanka skrz rám koloběžky.

Koloběžka inSPORTline Suter SE je zárukou příjemně rychlé cesty po městě či objevného "koloběžkování" za jeho hranicemi.

K této koloběžce barevně perfektně sedí přilba WORKER Neonik.

Technický popis:

Rám ocel

Nosnost 100 kg

Minimální doporučená výška jezdce 145-180 cm

Vidlice ocel

Hlavové složení ocel

Řídítka ocel, BMX

Madla ergonomicky tvarovaný gumový grip (TPE - termoplastický elastomer)

Kola 16"/12"

Brzdové páčky hliník

Nášlap plast

Rychloupínací páčky ne

Pláště (přední/zadní)

Hota 16x2.125" (52-305)/12,5x2.125" (57-203)

Maximální nahuštění (přední/zadní) 3,5 bar/2,4 bar

Šířka madel 11 cm

Světlá výška 7,5 cm

Výška nášlapu nad zemí 10 cm

Průměr představce 22,2 mm

Další vybavení příprava pro držák láhve, pěnová ochrana hrazdy řídítek, barevné bovdeny, vedení lanka rámem, matný lak

• nenašel jsem výhodu
    • Čínská srágora

malá možnost zvýšit řidítka

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

Koloběžka se nám osvědčila jako výborný doplněk pro aktivní pohyb.

slabá vrstva barvy

• solidní cena
    • líbivá barva
    • dílenské zpracování mohlo být trošku lepší
    • koloběžka mohla mít v základu i blatníky

Za tu cenu je koloběžka velmi dobrá.
    Dílenské zpracování některých svárů na konstrukci mohlo být lepší.¨
    Ale celkově je to za ty peníze dobrá koupě.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• hezké provedení i konstrukce, syn je maximálně spokojený

• relativně nízká cena
    • syn je nadšený
    • dost špatná kvalita - svary na kostře nebudí moc důvěry, kolečka se po vybalení prakticky netočila na osách a nejsou vycentrovaná, po seřízení funkční, ale nedivil bych se nutnosti budoucí výměny za kvalitnější
    • po týdnu používání odpadl stojánek - oprava jednoduchá (vypadlé ségrovky na čepech, které ho drží) ), ale ilustruje celkovou kvalitu

Smíšené pocity - když není člověk moc náročný, tak asi poslouží dobře a určitě udělá radost, ale kdo hledá trochu vyšší kvalitu, tak spokojen nebude.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

Inzerované hliníkové náboje kol, dodané ocelové.

Dobrý jsem spokojen s produktem WORKER Suter zelená