Yedoo Mezeq New V-brake červeno-černá

• Ergonomická říditka
    • Brzdy
    • Nosnost
    • Poměr ceny ku ostatním značkám
    • možnost "zvednutí zadního kola" (upnutí na vyšší stupeň)
    • Není primárně určeno jako dopravní prostředek.
    • Tudíž chybí jakékoliv odrazky (ale počítá se s tím.)
    • Zatím nepršelo, ale blatníky hned u koloběžky by se hodily (i přez případné cenové navýšení.)
    • Stavebnice (problém byl hlavně seřídit brzdy-bez předchozích zkušeností.)

Koloběžku jsem si pořídíl na zrychlení cesty do práce (cca 1Km po rovince.) Na to se mi velice osvědčila. Musí se počítat se střídáním nohou na což jsem nebyl zvyklý, ale po pár dnech (2/3) si člověk jakš takš zvykne.Chci s ní ale jezdit i trošku delší trasy (min 3Km) a to po rušné cestě, takže se musí dovybavit, ale s tím jsem počítal. Jízda docela komfortní (drncá méně než jsem bez tlumičů čekal), výška nášlapu není zase taková hrůza jako jsem čekal i když jsem to už podcenil a podřel jsem trochu spodek rámu (měl jsem domácí "low rider" koloběžku tak jem nevěděl co mám čekat) ale ještě jsem nezkoušel nahodit kolo na vyšší úpon-nemám potřebu, a nehodlám to zatím zkoušet. Vhodná pro aktivní ale i relaxační vyjížďku.

• , zakoupeno v Manvel.cz

Šířka řidítek
64 cm
Výška řidítek
95 - 101 cm

Koloběžka Yedoo Mezeq New V-brake. Vlajková loď flotily Yedoo po důkladném přezbrojení. Inovacemi prošlo 85 % dílů a komponentů. Kompaktnější konstrukce rámu (zkrácení délky při zachování stejného prostoru pro jezdce).Koloběžka s pevným rámem vhodná pro jízdu na delší vzdálenosti ve městě i mimo něj. Inovovaná verze s vylepšenými jízdními vlastnostmi, ergonomií a funkčními detaily.

Volitelná výška stupátka nad terénem (dvě polohy pro zadní kolo). Hliníková řidítka s větším rozsahem nastavení a mnoho dalších propracovaných detailů . Ideální poměr velikosti kol (20“/16“) a šířky stopy zaručuje rychlou a bezpečnou jízdu na delší vzdálenosti ve městě i v terénu. Nosnost až 150 kg.

Technická specifikace:

Hmotnost 10,5 kg

Rám Yedoo Hi-ten steel

Pneumatiky Kenda 20x2,25/16x2,25

Ráfky alloy s dvojitou stěnou

Brzdy 2x "V" Tektro alloy

Náboje a ložiska náboje Assess alloy s rychloupínacími páčkami vpředu i vzadu a průmyslová ložiska

Představec Zoom alloy

Hlavové složení Neco alloy 1 1/8"

Brzdové páčky Tektro alloy

Řídítka Yedoo Cross - alloy

Madla Ergonomická (s aretací proti protáčení)

Stojánek Yedoo (středový integrovaný)

Rozměry

Výška stupátka nad zemí vyšší/nižší pozice 8,5 / 10,5 cm

Jezdec

Nosnost 150 kg

Min. výška 150 cm

Koloběžka je standartně dodávána od výrobce v rozloženém stavu v krabici.

V případě zájmu, lze koloběžku dodat kompletně smontovanou a seřízenou naším technikem.

Pokud je koloběžka označena ikonou "montáž zdarma" (tato informace je i následně v košíku) je koloběžka dodávána včetně montáže. V opačném případě lze zvolit příplatkovou montáž zaškrnutím políčka pod variantou produktu "chci přidat montáž za cenu 190,-Kč"

Případná doplňková montáž obsahuje:

Kompletní sestavení a seřízení koloběžky.

Seřízení brzd.

Vycentrování kol.

Seřízení hlavového složení.

Následné složení koloběžky do krabice s nasazenými koly. Pouze jsou sundána řidítka i s představcem, které stačí po vyjmutí z krabice vložit do rámu a dotáhnout Imbusovým klíčem č.6.

• Svezli jsme se na koloběžkách Yedoo Mezeq a Yedoo Mezeq New, oba modely byly osazené nákupním košíkem na řídítkách. Na k...

Zobrazit celou recenzi na www.horydoly.cz

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Červená barva=lépe viditelná
    • Ergonomická říditka
    • Brzdy
    • Nosnost
    • Poměr ceny ku ostatním značkám
    • možnost "zvednutí zadního kola" (upnutí na vyšší stupeň)
    • Není primárně určeno jako dopravní prostředek.
    • Tudíž chybí jakékoliv odrazky (ale počítá se s tím.)
    • Stavebnice (problém byl hlavně seřídit brzdy-bez předchozích zkušeností.)

• Nosnost 150kg, nižší cena než konkurence při stejné nosnosti,
    • provedení slušné,
    • integrovaný stojánek,
    • stupátko cca 40cm - na jízdu v jednom plně dostačuje
    • dvě polohy zadního kola
    • na moji výšku 180cm velikostně vyhovuje
    • Vyšší hmotnost,
    • při koupi přes internet lze dokoupit u většiny eshopů montáž za cca 190kč a zřejmě + vyšší poštovné.

Koloběžku jsem vybral na základě mnoha přečtených recenzí jako nejlevnější použitelný přibližovač.
    Používám jí na cestu do práce 1km a tréning 3km. Pro tyto účely plně dostačuje.
    Na montáž potřebujete imbusy 4, 5, 6, centr klíč (jeden drát byl volný a po cca 10km bylo třeba docentrovat, nyní zatím drží. Po cca 30km musím dotáhnout hlavové složení.
    Lze dokoupit blatníky.

• , zakoupeno v Manvel.cz