Yedoo Mezeq V-brake černo-zelená

66 cm
Výška řidítek
96 - 103 cm

• , zakoupeno v MALL.CZ

koloběžku jsem si jinde vyzkoušel.

• solidní provedení
  • , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Zatím jsem toho moc nenajezdil.
    • Začínám. musel jsem si koupit imbusové klíče abych mohl jezdit. Výrobce mi odpověděl, že to je běžné. Nevím ale v domácnosti takové klíče na nic nemám . Tak mně to trochu mrzelo.

Doporučuji, napřed koupit pumpu, imbusové klíče a pak koloběžku.

Nosnost
66 cm
Výška řidítek
96 - 103 cm

Koloběžka Yedoo Mezeq V-brake  popis:

Koloběžka s pevným rámem vhodná pro jízdu na delší vzdálenosti ve městě i mimo něj. Tvrdohlavý tahoun, na kterého se při divoké jízdě náročným terénem můžete vždy spolehnout.

Technické specifikace

BRZDOVÉ PÁČKY:

Tektro, lanovody s flexibilním zakončením

BRZDY: 2x "V" Tektro hliníkové

PŘEDSTAVEC:

Zoom hliníkový

PŘÍPRAVA PRO DRŽÁK LÁHVE: 2x

RÁFKY:

Hliníkové, přední s dvojitou stěnou

RÁM:

Hi-ten ocel

VÝŠKA ŘÍDÍTEK: 96-103

VÝŠKA STUPÁTKA NAD ZEMÍ (HORNÍ/DOLNÍ POZICE): 10,5

ZKUŠEBNY:

Strojírenský zkušební ústav s.p., TÜV SÜD Czech s.ro.

• , zakoupeno v MALL.CZ

koloběžku jsem si jinde vyzkoušel.

• solidní provedení
  • , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Zatím jsem toho moc nenajezdil.

Doporučuji, napřed koupit pumpu, imbusové klíče a pak koloběžku.

• , zakoupeno v Darovánek.cz

• zatím jsme nevyzkoušeli, ale po smontování vypadá dobře. zkušenost se značkou už máme, tak doufáme, že bude sloužit.
    • po bytě jede krásně:-)
  • , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Použitelnost pro všechny členy rodiny
    • Cena velmi přijatelná
    • Dostupnost prodejce
    • --

Vzhledem k krátké době po koupi nedovedeme ještě posoudit klady a zápory výrobku

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

Včera jsem se byla poprvé projet,spokojenost.

• skvěle ovladatelná
    • stabilní
    • příjemný požitek z jízdy
    • perfektně brzdí
    • plynulá jízda i na hrbech,
    • stojan - horší manipulace při postavení , špatně se zachytává při postavení
    • stojan-při sklopení bouchá
    • drátěný koš-při umístění drátěného košíku na doporučený závěsný systém nelze umístit na řídítka světlo, odrazku a ani na košík to nelze

líbí se nám že výrobek je český
    je stabilní ,perfektně brzdí, lehký na údržbu ,možnost přidání košíku pro drobný nákup , snadná manipulace ,naprosto jedinečné jsou držadla na uchopení koloběžky sloužící i jako opora dlaně. ,při jízdě v terénu plynulost a měkkost .snadná ovladatelnost
    Tento typ se hodí jak po městě tak i do terénu vzhledem k vlastnostem které má jsme velmi spokojeni a mile překvapeni .I přesto že má koloběžka silnější pláště a vypadá masivně jede opravdu lehce a snadno se ovládá .Cena je příjemná vzhledem k jiným značkám srovnatelným s tím to výrobkem .Doporučila bych jej nejen ´mladším kteří zkouší všechno možné ale i nemožné ,stejně tak i těm kteří si chtějí po práci užít sport a relax .Yedoo Mezeq V-brake bych doporučila .

• , zakoupeno v KASA.cz

• suoer, zatím vyzkoušeno jen ve městě (jezdím do práce v kombinaci s MHD; nemá chybu)
    • chybí blatníky

doporučuji, poměr kvalita - cena skvělý

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Nejsem zrovna drobné postavy a kolobĕžka mi naprosto vyhovuje.
    • Zatím nic.

S koloběžkou jsem zatím naprosto spokojen. Můžu všem doporučit.

• Opravdu houževnaté a kvalitní provedení. Je velmi pěkná,
    • Za ty peníze super.

Jsem slon a potřeboval jsem stroj s vyšší nosností a jsem maximálně spokojen.
    Doporučuji.